Hizmet Bölgeleri

Yaz ve kış fark etmeksizin Akseki oto kurtarma birimleri kilit caddelerdeki görevini sürdürüyor. Yolda kalan sürücülerin ve araçlarının güvenli mahallere çekilmesi kendi emniyetleri kadar, trafiğin akışı ve güvenliği için de gereklidir. Dolayısıyla, yolculuk esnasında herhangi bir nedenden ötürü aracı yolda kalan veya bozulan sürücülerin vakit kaybetmeden oto kurtarma birimlerini araması lazımdır. Bunun haricinde aranan çözümler veya uygulanan yöntemler tehlikelidir.

Aracı Araçla Çekmek Asla Doğru Değildir

Her ne kadar yasak bir uygulama olsa da, bazen aracı araçla çekme gibi durumlarla karşılaşma mümkün olabiliyor. Bu tür durumlara tevessül eden kişilerin kendi hayatlarını tehlikeye attıklarını ifade edebiliriz. Ayrıca da, yol ve trafik güvenliği de riske atılmış oluyor. Bu nedenle yapılması gereken en isabetli yolun tercih edilmesi gerekiyor. Akseki oto kurtarma hizmeti yürüten çekici araçlar, Akseki yolu boyunca hizmete hazır bekliyor. Herhangi bir arıza ve yolda kalma durumunda ilgili ekiplerin aranması kısa sürede çekici birimin olay mahalline gelmesini sağlıyor.

Oto çekici veya kurtarıcısı olarak geçen araçların ekipmanları oldukça önemlidir. Bu ekipmanların bakımının yapılması ve çekilecek aracın güvenliğini riske atacak bir durumun söz konusu olmaması önemlidir. Aksi durumda aracın düşmesi ve maddi birtakım zararların doğması mümkündür.

Akseki oto kurtarma birimlerindeki çekici ve kurtarıcı araçların mutat aralıklarla bakımları yapılıyor. Dolayısıyla sürücüler için en güvenli çekicilik hizmeti veriliyor.