Blog

Çekici fiyatları bilindiği gibi yüksek ücretlere yapılan işlemlerden biridir. Çekici fiyatları özellikle Manavgat bölgesinde oldukça yüksek. Yüksek olmasının nedenlerinden biri ise piyasadaki rekabet oranın azalması örnek gösterilebilir. Fakat aslında bakacak olursak rekabetin azalmasını bırakın son yıllarda çekici işlerinde ciddi artışlar meydana geldi. Yani bu mesleği icra edenlerin sayısı bir hayli arttı. Çekici fiyatları genel olarak ortalama mesafeye bağlı olarak 100 tlden başlıyor. Aslında 100 tl bile bu işler için oldukça düşük bir ücret. Fakat insanların da ekmek yiyebilmesi için fiyatlarda düşme yapmaları gerekmekte.

Çekici fiyatları konusunda toparlama yapmak gerekirse, Manavgat üzerinde işler ciddi derecede azaldı fakat rekabet arttı diyebiliriz. Normalde işlerin azalmasıyla birlikte fiyatların yükselmesi gerekiyor. Çünkü ne kadar az iş o kadar az kazanç olacağından dolayı insanlar 2-3 iş yaparak günlük evlerini döndürmeleri için yüksek ücretler sunmaları gerekiyor. Ama biz yıllardır aynı mesleği icra ettiğimizden dolayı kesinlikle fiyatlarımızda oynama yapmıyoruz. Manavgat çekici fiyatlarımız son derece makul seviyede olup, kesinlikle yalan yanlış işler olmaz.

Biz tüm müşterilerimiz yararlansın diye fiyatlarımızın başlangıç seviyesini 60 tlye kadar düşürdük. Çünkü bize bilenler bilir, hizmet anlayışımızda her zaman şunlar yer alır. Herkes çekici hizmetinden yararlansın mantığı vardır. Parası çok olan da az olan da yolda mağdur olduğu zaman çekici hizmetinden yararlanmalı ki kimse yolda kalıp mağdur olmasın. Sizlere çekici hizmet vermekten biz firma olarak onur duyacağız. Kesinlikle yapılacak işlemler güvence ve profesyonel olarak icra edilecektir. Araçlarınız sigortalı olarak çekilme işlemine tabii olur. Sigortasız olarak asla çekim işlemi yapmayız. Sigortalı şekilde çekim işlemi yapmamızdan dolayı karşı tarafında yaptığımız için görüp ne kadar titiz olduğumuzu anlaması bizleri sevindirecektir.

Manavgat çekici fiyatları son yıllarda sürekli değiştiği için bu yıl bizim başlangıç fiyatımız 60 tl olup, yapılacak işin süresi, mesafesi gibi kriterlerle daha da artabilir. Ama emin olun bizim size vereceğimiz çekici fiyatları ile diğer piyasada bu işin arkadaşların fiyatları arasında ciddi fark olacağını bildirmek isteriz. Çünkü biz piyasada bu işi en uyguna yapan firmayız.