Hizmet Bölgeleri

Manavgat Kasaplar oto kurtarma, Manavgat Kasaplar oto çekici, Manavgat Kasaplar yol yardım ve Manavgat Kasaplar çekici işleriniz için buradayız. Yılların tecrübesi ve deneyimi ile siz değerli müşterilerimize oto kurtarma ve çekici konularında her türlü yardıma seve seve hazırız. İşinizi profesyonel ellere emanet etmek istemezsiniz. Bizce istersiniz. İşte güvenli bir çekici firması arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Manavgatta güvenilir bir oto kurtarma ve çekici hizmeti almak isteyenler bize ulaşarak işinin ehli olarak sizlere hizmet verebiliriz. Günün her saati açık telefonlarımızdan bize ulaşarak yardım ve destek talebinde bulunabilirsiniz. Biz size her daim hizmet etmek için bekliyor olacağız. Teknolojiyi yakından takip eden firmamız oto kurtarma ve çekici üzerine 20 yılı devirmiş bir firmadır. 20 yılın getirdiği deneyim ile profesyonel personellerimiz güvencesiyle araçlarınız gönül rahatlığıyla istediğiniz noktaya ulaştırılıyor. Bizlerde 20 yıllık köklü bir firma olmamızdan ötürü siz değerli müşterilerimizin araçlarını teknolojinin son imkanlarını kullanan araçlarla çekiyoruz. Hiç bir masraftan kaçınmadan ister büyük ister küçük araçlarınızı güven içinde çektirebilir veya taşıtabilirsiniz.

Oto kurtarma, oto çekici, çekici ve yol yardım işlerinde fiyatlarımız 55 tlden başlıyor. Piyasanın en uygun fiyatlı çekici ve yol yardım hizmetini sunan firmamız bu alanda iddia ederek, en ucuz maliyeti size sunuyor. Hem kaliteli hemde uygun fiyatlı işleriniz için 7/24 bizi arayabilirsiniz. Güleryüzlü personelimiz sizi içten karşılayacak ve gerekli yardımda bulunacaktır. Hizmetlerimizde kesinlikle sınır yoktur. Aracınızı istediğiniz noktadan alıp, istediğiniz noktaya götürüyoruz. Fiyat politikamız ufak işlemler için 55 tlden başlıyor. Tabi yapılacak işe göre ücret artışı olabilir. Ama bilinmesi gereken asıl mesele şudur. Yaptığımız işi beğenmemeniz durumunda kesinlikle para talep etmiyoruz. İşinizi ücretsiz yapıyoruz. Fakat yapacağımız işi beğenmemenize imkan yok çünkü biz bu işin ustasıyız. Bünyemizde barındırdığımız toplamda 6 araç filomuz ile size her zaman hizmet vermekten onur duyacağız. Bir telefon kadar yakın olduğumuzu hatırlatmak ister, bizi her zaman arayabilirsiniz. Manavgat Kasaplar oto kurtarma, çekici ve yol yardım ekibi sağlıklı, keyifli ve dikkatli sürüşler diler. Unutmayın yolda kalanlar için çözüm bizde.