Hizmet Bölgeleri

Manavgat Bahçelievler oto kurtarma çekici ve yol yardım ekibimiz ile günün her saati hizmetinizdeyiz. Bizlere telefon numaramızdan günün her saatinden ulaşarak gerekli irtibatı sağlayabilirsiniz. Sizlere en uygun fiyata araç taşıma hizmetini vererek, uyguna araç taşıma işinizi güvenle halletiriyorsunuz.

Bizler 10 yıldır Bahçelievler de oto kurtarma, çekici ve yol yardım konusunda hizmet veriyoruz. Personellerimiz son derece deneyimli ve tecrübelidir. Deneyimli ve profesyonel personellerimiz sayesinde araçlarınız güvenle taşınıyor. İstediğiniz noktadan aracınızı alarak, istediğiniz noktaya götürüyoruz. Araçlarımız en son teknolojiyle donanımlı olmasından dolayı araçlarınızı güvenle ulaştırıyoruz. Kesinlikle gözünüz arkanızda kalmıyor. İsterseniz bizimle birlikte gelebilir, isterseniz de sadece aracınızı istediğiniz yere götürtebilirsiniz.

Fiyat politikamız son derece uygun olup, oto kurtarma, çekici ve yol yardım ücretlerimiz kesinlikle piyasadaki en ucuz fiyatlardır. Sadece 60 tlden başlayan fiyatlarla araç çektirme ve araç taşıma işinizi hallediyoruz. Personellerimiz tecrübeli olmasından dolayı herhangi bir sıkıntı yaşamadan işinizi yaptırıyorsunuz. Çekici araçlarımız tam donanımlı olmasından dolayı, ister çekici olarak, ister oto kurtarma olarak, isterseniz de yol yardım desteği olarak imkanlar sunabiliyoruz. Oto kurtarma, oto çekeci ve oto yol yardım konuları ciddi bir iş olmasından dolayı emek ve özveri isteyen bir meslektir. Bizde kesinlikle işimizi ciddiyetlik çerçevesi içinde yapıyoruz. Fiyat olarak yapılacak işleme göre teklif verdiğimiz için eğer anlaşılırsa, önce işinizi hallediyoruz sonra ödeme alıyoruz. Bu konuda müşteri memnuniyetinin çok önemli olduğunu bilmediğimiz için bizim para 2. planda kalıyor. Manavgat Bahçelievler oto kurtarma, Manavgat Bahçelievler yol yardım ve Manavgat Bahçeli evler çekici hizmetlerimiz ile her zaman hizmetinizdeyiz.

Bahçelievler oto kurtarma olarak en güvenilir firma olmamızdan dolayı bizimle çalışacak kişiler kesinlikle pişman olmayacak. Her müşterimiz için bizim değerli olduğu için herkese eşit yaklaşarak kafamıza göre fiyat uygulamıyoruz. İş neyse onun hakkını talep ediyoruz. Bu konuda içiniz son derece rahat olabilir. Bizimle çalışmak isteyen kişiler kesinlikle bunu bilmelidir. Karşılıklı iş güveni olduğu taktirde her işin sonu kesinlikle güvenle bitecektir. Biz müşterilerimize karşı şuana kadar herhangi bir problem yaşatmadık ve yaşatmayız.