Blog

Manavgat çekici numarası sayesinde bizi her zaman arayabilirsiniz. 0532 572 57 34 çekici numarasını arayarak bize ulaşıyorsunuz ve derdinizi anlatıyorsunuz. Biz de hemen anında sıkıntınıza derman bularak gerekli problemi ortadan kaldırıyoruz. Manavgat çekici numarası her zaman açık şekilde siz müşterilerimizin aramasını bekliyor. Telefonlarımız her an açık olup, aramanız durumunda hemen dönüş yapıyoruz. Kesinlikle aradığınız zaman dönüş almamanız mümkün değildir.

Hizmetimizden biraz bahsetmek gerekirse, Manavgat çekici hizmeti veriyoruz. Bu işi biz 15 yıldır aralıksız olarak yapıyoruz ve yolda kalan müşterilerimizi dertlerinden kurtarıyor, istedikleri yerlere araçlarını güvenle ulaştırıyoruz. Hizmet politikamızda şu konular kesinlikle esastır.

1) Tüm müşterilerimiz eşittir.

2) Sudan sebeplerle ektra para talep etmeyiz.

3) Tüm araçlarımız düzenli bakımlardan geçer.

4) Çekici hizmetimizde kesinlikle aksama yaşanmaz.

5) Araçlarınız güvenle istediğiniz yere ulaştırılır.

Evet işte hizmet güvencelerimiz bunlar. Ayrıca aracınızı sigortalı olarak çekiyoruz. Yani örnek vermek gerekirse aracınız yüklendi ve istediğiniz yere doğru yol çıktık. Eğer yolda kaza gibi istenmedik durumlar meydana gelirse tüm masraflar bize ait olup, gerekli maddi zararı biz karşılıyoruz. Bu sayede aracınızın güvenliği 2 kat artmış oluyor. Biz yaptığımız işi tam anlamıyla kaliteli yaptığımız için sıkıntısız işleri gerçekleştiriyoruz. Fiyatlarımızdan da bahsetmek gerekirse, fiyatlarımız piyasaya göre oldukça uygundur. Örneğin Manavgat içi yapılacak çekici ücretlerimiz 100 tlden başlıyor. Bu fiyata emin olun kimse gelipte iş yapmaz. Fakat biz işin ufaklığına büyüklüğüne bakmazsınız her tarafa ulaşıyor ve müşterilerimizin işini hallediyoruz. Kesinlikle hiç bir müşterimizi yolda bırakmıyoruz. Bizimle çalışan tüm müşterilerimiz titizliğimizi gördükleri zaman çok şaşırıyor. Çünkü biz işimizi dürüst ve özenli yaptığımız için asla ve asla kaliteden ödün vermiyoruz. Bizim için tek gerçek çekici işi olmasından dolayı özverili bir çalışma yapıyoruz. Ömrümüzü bu mesleğe adadık ve kesinlikle durmadan yollarda çalışmaya devam ediyoruz. Güvenli sürüş ve kaliteli hizmet anlayışımız ile kesinlikle derdinize derman olacağız. Değerli müşterilerimize buradan saygı ve sevgilerimizi iletiyor yollarda dikkatli sürüşler diliyoruz.