Blog

Manavgatta araç çekicisi işleriniz için hizmete daima hazırız. Manavgat ve çevresinde yolda kalan araçlar için araç çekici hizmeti veriyoruz. Profesyonel, işinin uzmanı ve tecrübeli personel kadromuz ile Manavgat ve çevresinde oto kurtarma, çekici, oto yol yardım konusu ile ilgili en kaliteli hizmeti sağlıyoruz. Ciddi bir mesleği icra etmemizden kaynaklı, araç çekici işleri zahmetlidir. Aslında dışarıdan bakıldığı zaman basit gibi görünür ancak gerçekten yorucu ve zor bir iştir. Çünkü sürekli yollarda zamanınız geçiyor ve hiç boş vaktiniz olmuyor. Bazen yeri geliyor geceleri işe gitmek mecburiyetinde kalıyoruz.

Tam uykumuzun en tatlı anlarında telefon çalıyor ve mecburen gitmek zorunda kalıyorsunuz. Aslında zorunda derken, şu şekilde belirtelim. Zaten biz bu işi severek yapmasak gecenin bir yarısı mis gibi yataktan kalkıp, giderek yolda kalan araçları çekmeyiz. Biz bu işin hakkını vererek severek icra ediyoruz. Kim sevmediği işi yapar ki zaten. Biz de işimizi çok seviyoruz.

Mesleğimiz ile ilgili gerekli bilgilerin ardından, bir de firmamız ile ilgili bilgi vermek isterim. Toplamda küçük ve ağır araç taşıma kapasitesine sahip 5 tane aracımız mevcut. Ağırlık fark etmek sizin birçok aracı istenilen yerden alarak, istenilen yere kadar rahatça götürebiliriz. Yani büyük bir araçla yolda kaldığınız zaman bunlar acaba yardımcı olabilir mi demeyin hemen bizi arayın ve gerekli yardımı size yapalım. Uzmanı olduğumuz bu işi yapmamız sizin de yararınıza olacaktır. Zira uzmanı olmayan kişilerim yaptıkları işlerde mutlaka bir gün kaza bir gün müşteri mağduriyeti yaşanıyor. Hatta bizim gittiğimiz bir yerde çekici adamı yolda bırakıp parasını alarak kaçmış gidip biz yardımcı olduk. Düşünün böyle vakaları görüyoruz. Biz ise bizimle çalışacaklara neyin sözünü vermişsek anında gerçekleştiriyoruz. İşi aldığımız an geri dönmek diye bişey yok asla kitabımızda yok. Mutlaka o işi yerine getiririz. Zaten sizle çalışma fırsatı yakalarsak emin olun yazdıklarımızı daha iyi anlarsınız. Değerli müşterilerimiz fiyatlarımıza gelecek olursak emin olun çok uygun. Manavgat araç çekicisi fiyatları konusu ile ilgili en ucuz fiyatı biz sağlıyoruz. Kaliteli iş, profesyonel hizmet ve ucuz fiyat ile daha ne yapalım ki. Herkes hizmetlerimizden faydalansın diye böyle bir üstünlük sunuyoruz. Bizce hiç beklemeden bizi arayın ve gerekli irtibatı kurun.