Hizmet Bölgeleri

Uzakları yakın eden araçların hayatımızdaki yeri önemlidir. Faydalarına rağmen zahmetlerinin de olduğunu ifade etmemiz gerekiyor. Ancak faydaları, zahmetlerine kurban edilmeyecek türdendir. Dolayısıyla araç almaya yönelik talepler her zaman için yükselişini sürdürüyor. Araçların zahmet veya mağduriyet olarak nitelenen durumlarından birisi, yolculuk esnasında meydana gelen problemlerdir. Aracın bozulmasına veya yolda kalmasına neden olan harici durumlar, yaşanan sıkıntıların en başında geliyor.

Okurcalar Oto Kurtarma Yanınızda!

Her ne sebepten olursa olsun aracınızın yolda kalması halinde yapılacak ilk şey, oto kurtarma birimlerinden hizmet almaktır. Bazı sürücüler oto kurtarma birimleri yerine, ikinci bir aracın halat yardımıyla kendi araçlarını güvenli noktaya veya bölgeye çekmelerini talep edebilir. Bu durum hem yasak hem de güvenlik açısından risklidir. Dolayısıyla, Okurcalar oto kurtarma birimlerine haber verilmesi ve aracın daha sağlıklı bir şekilde güvenli bölgeye çekilmesi lazımdır.

Oto kurtarma birimleri profesyonel şekilde çalışmalarını yürütüyor. Hem ekip olarak hem de çekici araçların sahip olduğu teknoloji olarak yeterli kaliteye sahip olunması gerekiyor. Aksi halde, çekilen aracın zarar görmesi ve maddi kayıpların yaşanması muhtemeldir.

Antalya Okurcalar bölgesindeki en iyi oto kurtarma birimi olarak hizmet sunan firmamız; hem fiyat hem de sağladığı imkanlar ile birincil oto kurtarma birimleri arasında yer alıyor. Yolda kalmanız halinde oto kurtarma birimlerimizi hemen arayabilir ve bulunduğunuz mevkie en yakın oto kurtarma biriminin yönlendirilmesini talep edebilirsiniz.