Blog

Şehirlerarası araç taşıma fiyatları son yıllarda oldukça yükseldi. Araç sahiplerinin gerek düzenbazlığı gerekse karşı tarafın mecbur kalmasından dolayı fırsat bilip, yüksek fiyat uygulaması yapmalarından dolayı fiyatların yükseldiğini söyleyebiliriz. Ama endişe etmenize gerek yok şehirlerarası araç taşıma işlemi yaptıracak bir kişi bize ulaştığı zaman emin olun çok uygun bir fiyat çıkartıyoruz. Nasıl diyelim, yakın şehirlerarası araç taşıma işlemi yapılacaksa bunun başlangıç fiyatı ortalama 250 liradan başlar ve 5000 bin tlye kadar ulaşır. Tabi bu 5000 bin tl fiyat sadece maksimum fiyattır.

Araç taşıma işlerinde genel olarak maliyet hesaplaması yapılarak bir fiyat çıkarıldığı için ekstra olarak aracın büyüklüğü, gidilecek mesafe, gündüz veya gece olması gibi kriterler fiyatların değişmesine neden olacaktır. Atıyorum A şehrinden B şehrine ufak çaplı bir otomobil taşıtmak istediniz. Bunun ücreti 250 tlden başlar. Fakat Siz A şehrinden E şehrine bir araç taşıtmak isteyip, bir de bu aracın büyük boyutlu olması ücreti bir anda 2 bin liraya çıkartır. Yani örnekten de anlaşılacağı gibi biz fiyatlarımızı bu şekilde belirliyoruz. Kısacası serbest piyasa denebilir. Çünkü çekici, oto kurtarma ve yol yardım işlerinde fiyatlar asla sabit olmaz. Sürekli değişim içinde olur. Serbest piyasa olmasından dolayı bir firma aynı işe 500 tl diyebilirken, diğer firma aynı yapılacak işe 1500 tl diyebilir. Bu fiyat konusu tamamen işi yapacak olanda bitiyor.

Bizi tercih edecek müşterilerimiz şunu çok iyi bilmelidir. Biz asla iş hakkı neyse onu talep ederiz. Kesinlikle haramdan korkar ve işin hakkı neyse onu alırız. Asla ama asla fazla ücret talep etmeyiz çünkü Allah’tan korkarız. Biz sizden 100 liralık iş için 200 lira istersek bunun hesabını öbür tarafta veremeyeceğimizi çok iyi bilmemizden dolayı kesinlikle bu konuda bizimle çalışabilirsiniz. Alavere dalavere işleri kesinlikle firmamız için söz konusu olmaz. Bizimle iletişim kuracaklara şunu belirtelim. Emin olun size hizmet vermek için elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza ve size en uygun fiyat teklifini bizim vereceğimizin sözünü veriyoruz.