Hizmet Bölgeleri

Antalya Side mevkiinde araçların yolda kalması halinde hızlı ve güvenilir çekicilik hizmetimizle yanınızda oluyoruz. Side oto çekici birimlerinden en yakın personel bulunduğunuz noktaya yönlendiriliyor. Aracınızın güvenli bir noktaya transferi sağlanıyor. Hem de uygun fiyata!

Neden Side Oto Çekici Hizmetinde Bizi Tercih Etmelisiniz?

Markası ve modeli en olursa olsun her araç yolma kalma riskine sahiptir. Bakımı yapılsın veya yapılmasın aracın kendisinden kaynaklanan veya dış sebeplerden dolayı meydana gelebilecek arzılar söz konusu olabilir. Böyle durumlarda oto çekici hizmetlerine başvurulması önemlidir. Aracın güvenli noktaya transferi, servisi veya otoparka çekilmesi gibi sürecin hızlı şekilde yerine getirilmesi sağlanabilir. Side oto çekici birimleri, Side mevkiinde meydana gelen arıza ve yolda kalma olaylarına müdahale eden en hızlı ve güvenilir ekiptir.

Uzman ve deneyimli personele sahip Side oto çekici şirketimiz tarafından 7/24 hizmet sağlanıyor. Hizmet için kullanılan çekici araçların ekipmanı her zaman için kontrol ediliyor. Böylece aracın çekilmesi sırasında herhangi bir kaza yaşanmadan aracın güvenliği sağlanıyor. Personelin araç çekiciliği konusunda eğitilmesi ve tecrübeye sahip olması da güvenli bir çekicilik hizmetinin verilmesini mümkün hale getiriyor.

Firmamız, sürücülerin bütçesini de düşünüyor. En uygun fiyatlarla çekicilik hizmetini yerine getiriyor. Ücretler, mesafeden mesafeye farklılık arz edecek olsa da, en makul ücretle sürücülerin bütçesine uygun fiyatlandırma yapılıyor. Side oto çekici hem hızlı hem de güvenilir!